Tartu 2024 Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammi koolituspäev

18.05.2023

kl 09:45

Koht: Värska Veekeskus

Tartu 2024 Lõuna-Eesti kogukonnaprogrammi V koolituspäev

Päevakava: 

09:45

Kogunemine

10:00

Projektide hetkeseis (Ragnar Siil)

  • Mis seisus projektid praegusel hetkel on ja mis abi vajavad?
  • Iga projekt toob välja vähemalt ühe konkreetse näite, kuidas koolitusprogrammi käigus saadud idee tulemusena on viidud projekti sisse muudatus või täiendus.

10:30

Rasmus Onkel (Valgamaa Arenguagentuuri noortevaldkonna projektijuht ja haridusvaldkonna koordinaator, Kotuse koostöövõrgustiku vabatahtlik) - noorte kaasamine projektidesse ja koostöö õpilasfirmadega, vabatahtlike kaasamine Kotussõ Uma Üülaada näitel. 

11:30

Virgutuspaus

11:45

Muusik Jalmar Vabarna (Trad.Attack! ja Treski muusika- ja inspiratsioonikeskus) ja arengutreener Killu Kolsar (Asi on minus! ja Treski festivali kaaskorraldaja) - kuidas panna Lõuna-Eestis püsti üks vägev festival ja keskus ning kõige selle juures hoida ennast ja oma meeskonda? Jalmar ja Killu jagavad Treski kogemuslugu, aga ka väärt näpunäiteid enese teadlikust juhtimisest ja sellega kaasnevatest käitumismustritest.  

12:45

Lõuna

13:30

Jalmari ja Killu töötuba jätkub koos praktiliste harjutustega. Eesmärk on anda programmis osalevatele tiimidele indu oma projektide elluviimiseks ja tuge motivatsiooni säilitamiseks.

15:00

Virgutuspaus

15:10

Ettevalmistus projekti lõppesitluseks (Ragnar Siil ja Erkki Peetsalu). Projekti viimases moodulis teevad kõik projektid esitluse, millele annavad tagasisidet tunnustatud kultuurikorraldajad ja Tartu 2024 esindajad. Tutvustame esitluse vormi, räägime formaadist ning anname häid näpunäiteid veenvate ja meeldejäävate lõpuesitluste tegemiseks. Lõpetame päeva loova harjutusega (Triinu Laan). 

16:00

Turvalist koduteed!