Külalised Prantsusmaalt!

09.08.2022

Augusti alguses viibisid Piiriveere Liidri piirkonnas külalised Prantsusmaalt.

4. ja 5. augustil tutvustasime külalistele väikest osa meie piirkonnast.

4. augustil külastasime Räpina Koduloo- ja Aiandusmuuseumit, kus muuseumi juhataja Tiiu Marran rääkis muuseumi hoone ajaloost ja sellest milleks erinevaid ruume praegu kasutatakse. Edasi liikusime Piusale, kus nautisime  suvesoojust ja kaunist vaadet maastikule. Kui juba Piusal olla, siis miks mitte teha oma kätega endale üks omanäoline kauss või kruus. Suundusime Piusa savikotta, kus pakutakse võimalust osaleda tunniajasel savi voolimise kursusel.

Loe edasi

 • 2022. AASTA COVID TAOTLUSVOORUS KINNITATUD PROJEKTID SAID PRIA HEAKSKIIDU

  14.06.2022

  MTÜ Piiriveere Liidri 2022. a COVID meetme taotlusvoor oli avatud 10.-20. jaanuar. Kõik esitatud 18 projektitaotlust saadeti hindamiskomisjonile sisuliseks ehk hindamiskriteeriumitele vastavuse hindamiseks, neist toetuse said 10 kogusummas 145 125.78 eurot.

  Loe edasi

 • Piiriveere Liidri strateegia koostamise avaseminar!

  06.06.2022

  Piiriveere Liider on alustanud perioodi 2023–2027 strateegia ettevalmistamist. Strateegia on aluseks LEADER-toetuste jagamiseks järgmistel aastatel.Piiriveere Liidri strateegia avaseminar toimus 2. juunil , Treski Küünis. Koostöös OÜ Cumulus Consultingu esindaja Jaan Urbiga on läbi viidud sidususrühmades küsitlused, mis on sisendiks strateegia koostamisel. Strateegiaseminaril andis konsultant ülevaate  küsitluste põhjal kokku pandud dokumendist.

  Loe edasi