Piiriveere tegus neljapäev

Neljapäeval, 16. detsembril toimus piiriveerelastel kaks sündmust. Päeva alustati Värska Veekeskuse seminariruumis avaliku esinemise koolitusega meeskonnale. Koolitajaks Janek Tuttar, kes selgitas avaliku esinemise põhitõdesid. Alusta sellest, et usu iseendasse, teiseks tee korralik ettevalmistus, kolmandaks ära mõtle üle ja neljandaks mõtle varuplaani peale. Koolituse lõpuks võttis iga üks endaga kaasa teadmise, et ta on oluliselt  parem esineja kui ta ise arvab ennast olevat. Aitäh, koolitajale ja osalejatele! smiley

Koolituspäev toimus MTÜ Piiriveere Liider LEADER ühisprojekti „Piiriveere vaimsuse värskendamine" tegevusena. Projekti eesmärk on MTÜ Piiriveere Liider meeskonna tugevdamine, liikmete aktiivsuse suurendamine, meeskonnatöö parandamine, liikmete poolt projekti abil omandatud teadmiste ja kogemuste rakendamine ühingu toimimise heaks ja ühingu eesmärkide saavutamiseks. 

Tegevused toimuvad LEADER ühisprojekti "Piiriveere vaimsuse värskendamine (2020-2022)" raames, mida toetab PRIA Eesti maaelu arengukava 2014–2020 programmi ja Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi vahenditest.

Peale koolitust liiguti edasi Värska Sanatooriumi restorani, kus toimus Piiriveere Liidri raamatu esitlus. Raamatu esitlusel mängis meeleolu loomiseks karmoška ansambel Karmona. Tutvustati LEADER-it ja sõna said raamatuga seotud inimesed. Aitäh, esinejatele ja osalejatele! smiley

Tegevused toimuvad LEADER ühisprojekt „"Piiriveere raamat" MTÜ Piiriveere Liider (2021) / Piiriveere Liider“ raames, mida toetab PRIA Eesti maaelu arengukava 2014-2020 programmi ja Euroopa Maaelu Arengu Põllumajandusfondi vahenditest.