MTÜ Piiriveere Liider tegevjuhina töötab alates juuni lõpust Endla Mitt

28.06.2018

MTÜ Piiriveere Liideri uus tegevjuht Endla Mitt endast: "Elan Räpina vallas, Nulga külas. Mul on kutseharidus raamatupidamise erialal, olen lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduse erialal ning jaanipäevaks sain Tallinna Tehnikaülikoolist magistrikraadi personalijuhtimises. Kuna olen kõik need koolid läbinud töö ja pere kõrvalt, siis tänu nende toele on mul õnnestunud koolid lõpetada nominaalajaga.
Olen töötanud erinevates organisatsioonides, näiteks tootmise, biotehnoloogia, hariduse ja kohaliku omavalitsuse organisatsioonides. Muuhulgas on mul raamatupidamise, dokumendihalduse, personalitöö ning lektori töökogemus. Olen sellest töökogemusest õppinud, kuidas planeerida enda aega ja tegevusi, kuidas töötada meeskonnana, kuidas kuulata ja märgata.

Loe edasi

 • PVL RÄNNAK 7

  27.06.2018

  Head piiriveerlased,

  olete oodatud seitsmendale Piiriveere Liideri Rännakule 03. juulil 2018.

  Kogunemine kell 10.00 Räpina Vabaajakeskuses.

  Rännaku marsruut: Räpina - Leevaku - Võuküla - Ruusa - Süvahavva - Leevi.

  Liikumisvahend on jalgratas. Rännakul külastatakse objekte, mis on saanud rahastuse LEADER-meetmest.

  Loe edasi

 • Piiriveere Liideri 2018. aasta taotlusvoorus said tegevusgrupi kinnituse veerandsada projektitaotlust

  21.06.2018

  13. juunil kogunes Piiriveere Liideri juhatus, et vastavalt hindamiskomisjoni ettepanekule projektitaotlused kinnitada või kinnitamata jätta. Kuna rakenduskava meetmete eelarve oli piiratud, said esitatud 39 projektitaotlusest toetuse 25 taotlust kogusummas 296 073,52 eurot.

  Loe edasi