Veebikoolitus noortele: Kuidas jõuda oma unistuste töökohani?

18.05.2020

HEA NOOR TÖÖOTSIJA VANUSES 16-26*! Kas oled mõelnud, kuhu tööle või õppima minna ja millist ametit Sa tulevikus soovid pidada?

Tule osalema praktilisel TASUTA VEEBIKOOLITUSEL „Kuidas jõuda oma unistuste töökohani?“ (123 tundi), kus saad teada rohkem enda võimaluste ja tööturu kohta ning julgust teha häid valikuid.

Koolituse infotund toimub 18. mail kell 14.00-15.00 veebikeskkonnas ZOOM. Vajalik on REGISTREERUMINE: 56 808 151 (Laura) või laura@jmk.ee

Infotunnis osalemiseks klõpsa lihtsalt oma telefonis või arvutis lingil: https://zoom.us/j/94784800730?pwd=SkNPcVltZ2hYUlJ6d29wOG1KY3FHUT09 ja sisesta vajalikud koodid ja salasõnad: Meeting ID: 947-8480-0730
Meeting password: 554424

Koolituse osad on (järjekord võib muutuda):

  1. Ettevalmistus tööotsinguks (34 tundi) – oluline osa on siin eneseanalüüsil. Põhilised küsimused on: a) Mida on minul maailmale pakkuda? b) Kus ma tahan oma oskusi ja teadmisi kasutada? c) Kuidas leida tööd, mis mulle sobib ja huvi pakub? Kuidas arendada oma õpioskusi.
  2. Töövestlus (videotreeningu meetodil, 19 tundi) – ettevalmistus töövestluseks, olulised aspektid tööandjaga kontakti loomisel (väljendusoskus, kehakeel ja välimus), suhtlemisoskuste arendamine ja meeskonnatöö.
  3. Tööelu planeerimine ja suhted töökohal (16 tundi) – tööelu planeerimise etapid, erinevad rollid kodus ja tööl ning kuidas vastandlikes rollides paremini toime tulla.
  4. Tööõigus (16 tundi) – kokkulepped ja lepingu sõlmimine tööandjaga, töösuhete reguleerimine.
  5. Arvuti tööotsingul (8 tundi) – interneti võimaluste kasutamine tööotsinguks ja enesearenguvõimaluste loomiseks, kandideerimisdokumendid internetikeskkonnas.
  6. Tööklubi (30 tundi) – toimuvad loengud, harjutused ja arutelud erinevatel teemadel: CV, motivatsioonikiri, minu olulised oskused, teadmised ja väärtused tööturul, parim viis leida sobiv töö, info ja kogemuste jagamine töö või koolituse kohta jne.

Lisaks on võimalus minna just Sind huvitavale erialasele kursusele, saada tasuta karjääri-, psühholoogilist ja võlanõustamist. Võimalus on osaleda tööpraktikal, mis on konkreetses ettevõttes juhendaja toel töötamine.

Kogu koolitus on TASUTA. 

*oodatud on 16-26-aastased noored, kes on omandanud põhi- kesk- või kõrghariduse (bakalaureuse kraad) ning hetkel EI õpi ja EI tööta.

Lisainfo: www.jmk.ee