Vebinar: Kuidas kriisist võitjana väljuda?

13.05.2020

13. mail kell 11.00 toimub järjekordne veebiseminar sarjast "Kriisimurdja" , kus räägime põletavatest teemadest ettevõtjatele – kuidas seljatada kriisi mõjusid ja tulla välja võitjana.

Seekordseks külaliseks on kasvustrateegia ja elluviimise konsultant Indrek Saul, kes oma ekspertteadmistega kasvustrateegias, eristumise strateegias, ärianalüüsis ja müügijuhtimises on paljudel ettevõtetel aidanud müügikäivet kasvatada. Oma julgete väljaütlemiste ja aususega aitab ta näha asju hoopis teise nurga alt.

Veebiseminari viib läbi Teadus- ja ärilinnaku Tehnopol äriarendusjuht Martin Goroško, kes intervjuu käigus käsitleb selliseid teemasid nagu:

  • Mõjude tuleviku mõistmine - mis osa ärist taastub, mis mitte, millised on uued võimalused
  • Strateegia ja ärimudeli muutmine - kas ja mida on vaja muuta
  • Edutegurid kriisis ja selle järel - konkurentsimaastik kriisi järel
  • Kriisi lõpu äratundmine - kuidas kriis mõõta, jälgida, millal tegutsema hakata

Üritustesari on tasuta, kuid vajalik on registreerimine: https://fienta.com/et/kriisimurdja-kriisi-voitmise-strateegiast-indrek-sauliga

"Kriisimurdja" on Tehnopoli ja KPMG koostöös valminud uus ja praktiline veebiseminaride sari, milles erinevad kriisikogemusest karastunud valdkonna eksperdid jagavad tasuta nõu ja mõtestavad lahti keskkonda, milles me kõik toimetame. 

Korraldaja

Teaduspark Tehnopol ja KPMG

E-post: events@tehnopol.ee