"Suveks tööle" virtuaalmess

20.05.2020

19.-20. mai toimub üle-eestiline "Suveks tööle" virtuaalmess, mille sihtgrupp on 13-29-aastased noored. Ootame teid osalema messile, kui teil on pakkuda ajutisi või alalisi töökohti, praktikakohti, vabatahtliku töö tegemise või töövarjutamise võimalusi. Messi peamiseks eesmärgiks on leida tööandjatele suveks või pikemaks perioodiks töötajaid ja praktikante. Samas ka kasvatada noortes läbi erinevate tööga seotud võimaluste tööharjumust ning anda neile töökogemusi ja teadmisi töömaailmast.

Mess toimub OnlineExpo keskkonnas, millega saab tutvuda siin: www.toomess.ee/suvekstoole

Eksponendid saavad endale sobivas kanalis külastajate küsimustele vastata reaalajas või messi toimumise jooksul.

Alloleva vormi täitmisega olete registreerinud „Suveks tööle“ virtuaalmessile. Palume, et kõik messil esitatavad tööpakkumised oleksid samal ajal aktiivsed ka Töötukassa portaalis. Vajadusel saab neid sisestada e-töötukassas.

Messil osalemine on tasuta.

Koos muudame töömaailma!

Kas teadsite, et noorte tööle võtmisel on teill võimalik saada ka toetusi?
1) 13.-16. aastase noore tööle võtmisel saate järgneval aastal talle tasutud palgast 30% tagasi (uuri rohkem: www.tootukassa.ee/content/toetused-ja-huvitised/alaealise-tootamise-toetus).

2) Töötukassas arvel oleva kuni 29-aastase noore värbamisel on võimalik saada palgatoetust (uuri rohkem: www.tootukassa.ee/content/toetused-ja-huvitised/minu-esimene-tookoht).

Registreeru messile siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdEMsi8JQAfTgDornBT0cIfG6cfSXjaUWG-JD-LG9VqhQyTJg/viewform

Lugupidamisega
Eesti Töötukassa