NULA inspiratsiooniƵhtu

11.03.2020

Koht: Tartu

Registreerumine NULA inspiratsiooniõhtule Tartus 11. märtsil
Facebooki üritus: https://www.facebook.com/events/927150127726535/

Mis Sind närvi ajab?

Ühiskonnas on palju asju, mis võiks olla paremini ja ka palju, mida saame ise ette võtta, et olukorda muuta. Eesti ainus ühiskondlikele algatustele mõeldud inkubaator ootab ideid, mis lahendavad teravaid probleeme mõjusalt.

Tule NULA inkubaatori inspiratsiooniõhtule, et kuulda, kuidas on juba tegutsevad (sotsiaalsed) ettevõtjad leidnud julgust midagi ära teha ja mõelda koos teiste ärksate inimestega uudseid lahendusi keerulistele probleemidele.

Inspiratsiooniõhtu toimub 11. märtsil kell 15.00 (koguneme ja kohv saab alates 14.30) Tartu Loodusmaja ruumides aadressil Lille 10, Tartu. Üritus lõppeb hiljemalt 18.00.

Priit Salumaa, kes on Eesti kõige kiiremini kasvava toote- ja tarkvaraettevõtte Mooncascade kaaslooja, räägib oma teekonnast ettevõtjana. Sotsiaalne ettevõtja ja NULA inkubaatori vilistlane Dan Prits räägib toitlustusteenust pakkuva ning seekaudu sisserändajate tööturule sisenemist, tööalase karjääri alustamist ning integratsiooni toetava sotsiaalse ettevõtte Köömen loo.

Lisaks inspireerivate lugude kuulamisele on võimalus grupiarutelusid pidada ja kohapeal mõnele keerulisele ühiskondlikule probleemile üheskoos lahendust otsida.

Meil on hea meel, kui annad oma tulekust ka eelnevalt teada, täites allpool oleva registreerimisvormi.

NULA ühiskondlike algatuste inkubaatori on ellu kutsunud Kodanikuühiskonna Sihtkapital koostöös Heateo Sihtasutusega. NULA kohta lähemalt lugeda ja oma ideega kandideerida saad aadressil www.nula.ee.

Üritus on tasuta!
Registreeru siin.