“Minu tehtud muutus!” - solidaarsusprojektide mõttetalgud

27.01.2020

Koht: Tallinn

Tere!

SA Archimedese noorteagentuur kutsub kõiki 18-30-aastaseid mõttetalgutele, eesmärgiga toetada noorte mõtteid ja algatusi, millega soovitakse nii enda kui oma kogukonna elus muutus ellu kutsuda. Võta kaasa oma idee, tahe ja võimalusel ka sõbrad ja kuula, kuidas oleks võimalik küsida toetust oma kogukonna heaks tehtavate tegevuste rahastuseks!

Noored on viimasel ajal aina enam kinnitanud, et muutuse jõud ja algus peitub julges pealehakkamisest, väikeses sammus ja usus, et muutus algab sinust endast. Olgu teemaks kliimasoojenemine, koolikiusamine, hoolivad väärtused või võrdsed võimalused kõigile inimestele meie ühiskonnas. Soovime anda teile koha, kuhu päevaks kokku tulla ja oma muutust loova ideega edasi töötada.

Kui sul on mingi mõte, siis tule lihtsalt kohale ja ära muu pärast muretse! Aitame sul idee ja rahastuse osa läbi mõelda. Pakume toetust ja selgitust, kuidas läbimõeldud ideele ka rahaline toetus juurde taotleda. 

Solidaarsusprojektide rahastusvõimaluse kohta saad täpsemalt lugeda siit

Tule, võta sõbrad kaasa ja astu oma esimene samm!

Aeg: 27.01 kell 15.00-20.00.

Koht: Tallinn

Rohkem infot ja registreerimine: bit.ly/muutusteaeg

Registreerimise tähtaeg on 23. jaanuar 2020.

Osavõtt on tasuta. Soovides toetada võrdseid võimalusi katab SA Archimedesenoorteagentuur kaugemalt tulijate transpordikulud 100% ulatuses.

 

Parimatega

Mirjam Kodi

Noorteagentuuri koordinaator

tel: +372 62 68 971

SA Archimedese noorteagentuur

/ Archimedes Foundation Youth Agency

www.noored.ee

Facebook: noorteagentuur

Aitame Eestil kasvada!