Setomaa kirikupühadega kalender 2014 on nüüd müügil!

26.11.2013

 Esmakordselt on Setomaal koostatud kalender, kus on sees kõik Setomaa kirikupühad ja olulisemad sündmused.

Kalendri üks koostaja, Ülle Pärnoja, rõõmustab tulemuse üle: “See kalender on Setomaa eestvedajate ühistöö tulemus. Ka pildiliselt ja tekstiliselt soovisime näidata, et väärtustame kogukonna ühist tegemist ja olemist. Tulemuseks on ilus asi – suurepärane kingitus igale setole ja Setomaa sõbrale!”

See kalender on kogukonna eestvedajate ühise töö tulemus. Kirikupühade osa koostas Sakarias Leppik ja valdade olulisemate sündmuste info edastasid arendusnõunikud, kultuuritöötajad, Setomaa muuseumid. MTÜ Setomaa Turism pani info kokku üheks tervikuks. Ühe keelena seekord kasutusel ka seto keel. Setokeelse teksti kirjutas Paul Hagu.
Kalendri pildiline osa kajastab erinevaid teemasid – loodus, seto köök, käsitöö, tegevused Setomaal. Pildid pärinevad Setomaa kohabrändi pildipangast ja kohalikelt ettevõtjatelt. Info on kalendris esitatud neljas keeles – eesti, seto, vene ja inglise. Mõõtude poolest on trükis suur (formaat A3), lehti on selles kokku 14.
Kalendrit saab osta Setomaa erinevatest müügikohtadest. Üle-Eesti müüb ja saadab kalendri MTÜ Setomaa Turism SmartPOST ja Post24 vahendusel. Täpsemat infot saab veebilehelt www.visitsetomaa.ee veebist, jaotusest “ürituste kalender” (www.visitsetomaa.ee/setomaa-kalender-2014). Võib ka võtta otse ühendust MTÜ Setomaa Turismiga: +372 5682 1268 (Heli Koit) või turism@setomaa.ee.
Kalendri väljaandmist rahastas Setomaa arengu programm, MTÜ Setomaa Turism ja kohalikud ettevõtjad. Kalendri pani kokku MTÜ Setomaa Turism ja Agentuur Kämp.

Manuses kalendri kaane ja augustikuu kujundus.

Lisainfo:
Ülle Pärnoja, MTÜ Setomaa Turism juhataja
ylle@setomaa.ee
+372 512 5075
www.visitsetomaa.ee
FB: Visit Setomaa