"Professionaalse videotehnika soetamine", VL Visuals OÜ

Investeeringu sisu:

Sony hübriidkaamera, kaamera kiirmälukaartide, valgustus prožektorite, teleobjektiivi, valgushajuti prožektorile, helisalvesti rinnamikriga, lainurk objektiivi 12-35 mm soetamine.

Projekti tulemusel saab Setomaa vallas olema professionaalseid videoteenuseid pakkuv ettevõte, mille tehniline võimekus lubaks toota videopilti nii FHD kui ka UHD resolutsioonis, nii maa pealt, kui õhust mehitamata õhusõiduki abil, videomaterjali mis oma tehniliste parameetrite poolest võimaldaks seda kasutada nii televisioonis kui erinevate nuti- ja digiekraanidel. Videomontaaži kvaliteet tagatakse uuenduslikke töötlustehnikaid kasutades, seejuures jälgides trende ja alasiseseid arenguid ning panustades järjepidevale koolitusele valdkonna edenedes.

Projekti tulemusel luuakse piirkonda uus teenus, mille kaudne mõju avaldub positiivselt ka piirkonna külastusnumbrites ja on olulisel kohal piirkonna konkurentsivõime tõstmisel.

VL Visuals OÜ pakutavas nimekirjas saavad olema järgmised teenused: sündmuste videokokkuvõtted, maine- ja tootevideod, muusikavideod, kinnisvaravideod, pulmavideod, videomontaaž, lihtsamad animatsioonid, droonifotod, maastiku- ja kinnisvara fotod.

Videoproduktsioonis saavad olema kasutuses kaasaegsed 4k kaamerad, videomontaaži tarkvara ja animeerimis tarkvara, heli-ja valguslahendused soovitud visiooni teostamiseks.

Toetuse summa: 4 616,80 eurot

 

www.vlvisuals.net

Facebook: VL Visuals

Instagram: vl.visuals