Kohaliku toidu teemapäev 21. oktoobril Jänedal

09.10.2014

Olete oodatud maaeluvõrgustiku järjekordsele kohaliku toidu teemapäevale, mis seekord toimub teisipäeval, 21. oktoobril Jänedal Maamajanduse Infokeskuse suures saalis. Infopäeva teemaks on Leader kohaliku toidu projektid 2007-2013. Püüame sinna leida võimalikult palju eripalgelisi kohaliku toidu projektinäiteid, mis on toetust saanud Leaderist ning eelkõige nende tegevusgruppide piirkondadest, kus kohaliku toidu võrgustikud puuduvad. Kuna toiduvõrgustikele pakume võimaluse enda tegevust tutvustada nä võrgustumise ajal (vt allpool). Samuti toimub teemapäeva raames trükise "Väiketootja tootearendusest. Kuidas oma tootega tabada maitsekeeli" tutvustus. Kõik teemapäeval osalejad saavad endale trükise ning autoritelt (Tiiu Marran ja Tiiu Ohvril) on võimalik küsida autogrammi.

Teemapäeva raames on planeeritud ka arutelugrupid kell 14-15.20. Hetkel on välja pakkuda kaks teemat:
- Leader-meede ja koolitoit
- Leader-meede ja kohaliku toidu võrgustikud

Võrgustumise aeg on planeeritud kell 10-11 ja kell 13-14, kui Maamajanduse Infokeskuse fuajees on võimalik teemapäeval osalejatele pakkuda oma tooteid nii maitsmiseks kui ka müümiseks, samuti erinevat infot paberkandjal. Palun selles osas eraldi ühendust võtta (reve@maainfo.ee), saame Teie jaoks laua ja tooli varuda.

Lõuna-Eestist oleme planeerinud bussi, st on võimalus tulla bussiga. Buss liigub marsruudil Võru (kell 6.25, Katariina kiriku parkla) - Põlva (kell 7.15, Põlva Maamavalitsuse parkla) - Tartu (kell 8, Tartu Ujula Konsumi parkla, Ujula 2) - Jäneda. Tagasi hakkab bussi liikuma hiljemalt kell 17.

Info ja registreerimine Maamajanduse Infokeskuse veebilehel http://www.maainfo.ee/index.php?id=3050&page=3394&

Meil on hea meel, kui seda infot ka oma piirkonnas levitate.


Lugupidamisega

Reve Lambur
Maamajanduse Infokeskuse
maaeluvõrgustiku büroo
529 8009
reve@maainfo.ee