Alates 15. juunist on Piiriveere Liideri juhatuse esimehe ja tegevjuhi ametis Veiko Maastik

21.06.2011

„Olen omandanud Eesti Maaülikoolis magistrikraadi loodusteaduste alal ja töötanud erinevates valdkondades. Kuigi esialgu töötasin Tartus müügijuhina, siis viimased kaks aastat olen olnud tegev oma lapsepõlvekodus Räpinas. Keskkonnaameti keskkonnahariduse spetsialistina töötamine andis tunnistust minu motiveeritusest inimestega suhelda ja soovist kaasa aidata kodukoha elanike elukvaliteedi parandamisele. Samuti tuletas see mulle meelde, kui kaunis ja võimalusterohke, kuid samas ka avastamata on Kagu-Eesti.

Tänu kogemustele, mis ma sain loodusteaduste õpingutest, müügijuhitööst ja keskkonnahariduse spetsialisti ametist, näen ma Piiriveere piirkonnas nii majanduslikke kui ka looduslikke ressursse, mille erinevatel tasanditel teadvustamine on vajalik MTÜ Piiriveere Liider tegevjuhina töötamisel.

Minu jaoks on MTÜ Piiriveere Liider tegevjuhi amet suur väljakutse ja soovin kogu hingest kaasa aidata maakohtades elavate inimeste elukvaliteedi tõstmisele, majandustegevuse mitmekesistamisele ja kõige selle edendamisel ka kohaliku elanikkonna arvamusega arvestamisele.

Minu hobideks on seltskonnatants, millega olen ise aastaid tegelenud ja seda ka teistele õpetanud, ja rulluisutamine, mille harrastamiseks on piirkonnas juba üsna head tingimused loodud. Lisaks meeldib mulle reisida ja tihti osalen ka erinevatel koolitustel, et vaimu erksana hoida ning uusi põnevaid mõtteid koguda.“

Uue juhatuse esimehe ja tegevjuhi kontaktandmed on veiko@piiriveere.ee ja tel 58 58 54 69 .