Piiriveere Liider – mitte pelgalt toetuste jagaja

21.03.2019

„Kolmeteistkümne aasta jooksul on Piiriveere Liider toetanud lugematul arvul projekte. On aidatud finantseerida külaplatside ja seltsimajade ehitamist, huvitegevuse inventari soetamist, terviseradade rajamist ja palju muud,“ rääkis Piiriveere Liidri tegevjuht Endla Mitt. „Oleme võrgustik, mis seob Põlva- ja Võromaad. Et Leader on altpoolt tulev algatus, sobib see just väikestele kogukondadele.“
Endla Miti sõnul lähtuvadki nad piirkonna arendamisel kohaliku tasandi vajadustest ning kohalikud inimesed, kes teavad kohalikke muresid kõige paremini, osalevad tegevusgrupi strateegia väljatöötamisel.

Loe edasi

 • Pakkumuskutse: NG kollaste akende koostööprojekti assisteerimise teenusele

  14.03.2019

  Tartumaa Arendusselts koostöös Jõgevamaa Koostöökojaga, Võrumaa Partnerluskoguga, Valgamaa Partnerluskoguga, Piiriveere Liidriga ning kahe välispartneriga Iirimaalt ja Soomest on käivitamas rahvusvahelist koostööprojekti “Kogukondade tugevdamine ja turismi edendamine National Geographic kollaste akendega”.

  Pakkumuskutsega soovime saada hinnapakkumust koostööprojekti assisteerimise teenuse kohta perioodil 01.04.2019-30.06.2021.
  Pakkumist ootame hiljemalt 22. märtsiks 2019.

  Loe edasi

 • VÄRSKA NOORTE SPORDIKIREST KASVAS VÄLJA IGAPÄEVATÖÖ

  05.03.2019

  MTÜ Vabadussport on noorteorganisatsioon, mis on loodud selleks, et erinevaid spordialasid populariseerida. Meie missioon on, et võimalikult paljud inimesed leiaksid tee spordi juurde. Hetkel keskendume suuresti vähemtuntud spordialade edendamisele, milleks on slackline, parkuur ja kiiking. Talvel viime läbi parkuuri huviringe erinevates Lõuna-Eesti koolides ja noortekeskustes. Suviti reisime üle Eesti ning teeme antud spordialade töötubasid igasugustel festivalidel, külapäevadel, laagrites.

  Loe edasi