PESA aitab ideest elujõulise toote kasvatada

Head lõunaeestlased!

Eestis tegutseb loomemajanduse valdkonnas ca 28 000 inimest ning loomeettevõtete umbkaudne arv on 5400. Loomemajanduskeskusi on loodud Tartus, Tallinnas ja Viljandis, kuid loomemajandus pesitseb ka paljudes teistes toredates kohtades üle Eesti. Juba seitse aastat tegutsenud MTÜ Loov Eesti on võtnud enda kanda heade uudiste, kasulike koolituste, vajalike kontaktide ning huvitavate projektide koordineerimise kogu loomemajanduse sektoris üle Eesti.

Nüüd on kõigil lõunaeestlastel võimalus olla kaasatud Loov Eesti+ Maa projekti tegevustes:

  •          osaleda koolitustel ja üritustel
  •          kandideerida arenguprogrammidesse
  •          olla infovõrgustikus  ning kaasatud erinevatesse tegevustesse.

Ikka selleks, et meie regioonis juba tegutsevad või alles oma ettevõtluse ideed otsivad inimesed, saaksid oma häid mõtteid reaalsuseks muutma hakata. Programmides osalemine sobib  nii turismiettevõtjatele, toidutootjatele, koostöövõrgustikele, käsitöölistele, disain-, reklaamiteenuste pakkujatele, kunstnikele jpt loomevaldkonnas tegutsejatele.

Sel sügisel  alustab Loov Eesti 8-kuulise veebipõhise personaalse arendusprogrammiga PESA , kus koostöös Eesti juhtivate konsultantidega vormitakse ideest läbilöögivõimeline toode või teenus. Just PESA’st on saanud alguse oma tähelennu mitmed edukad loomeettevõtted, kes tänaseks tegutsevad juba ka välisturgudel

Täida avaldus PESA programmi kandideerimiseks hiljemalt 24. oktoobriks!

Lisainfot veebipõhise  arenguprogrammi PESA  kohta leiad siit . Vaata PESA vilistlaste lugusid siit

SA Lõuna-Eesti Turism vahendab infot ja koordineerib Loov Eesti+Maa projektitegevusi Lõuna-Eesti regioonis. Rohkem infot www.lounaeesti.ee , www.looveesti.ee.

 

Parimate soovidega,

Ene Reedi

Juhataja, SA Lõuna-Eesti Turism

Vaksali 17a, 50410 Tartu

Tel.:    744 2271, GSM: 5037044

ene@southestonia.ee

www.lounaeesti.ee