MTÜ Piiriveere Liider tegevjuhina töötab alates juuni lõpust Endla Mitt

MTÜ Piiriveere Liideri uus tegevjuht Endla Mitt endast: "Elan Räpina vallas, Nulga külas. Mul on kutseharidus raamatupidamise erialal, olen lõpetanud Tartu Ülikooli õigusteaduse erialal ning jaanipäevaks sain Tallinna Tehnikaülikoolist magistrikraadi personalijuhtimises. Kuna olen kõik need koolid läbinud töö ja pere kõrvalt, siis tänu nende toele on mul õnnestunud koolid lõpetada nominaalajaga.

Olen töötanud erinevates organisatsioonides, näiteks tootmise, biotehnoloogia, hariduse ja kohaliku omavalitsuse organisatsioonides. Muuhulgas on mul raamatupidamise, dokumendihalduse, personalitöö ning lektori töökogemus. Olen sellest töökogemusest õppinud, kuidas planeerida enda aega ja tegevusi, kuidas töötada meeskonnana, kuidas kuulata ja märgata.

Põhimõtted ja väärtused, mida pean oluliseks on koostöö, suhtlemine, agiilsus ja austus. Elu on õpetanud, et ära ole kärsitu, ole järjekindel. Teine tarkus on - kui on vaja meeskonnaga vedada vankrit eesmärgi poole, siis ole vajadusel valmis nii vankrit juhtima, tagant lükkama kui ka vankriratast vahetama.

Soovin osaleda MTÜ Piiriveere Liider tegevuses, et panustada oma teadmiste ja oskustega kodukoha arengusse. Nagu alguses ütlesin – olen koolid läbinud töö ja pere kõrvalt. Arvan, et nüüd on igati õiglane anda oma panus omandatud teadmiste ja kogemuste näol oma pere ja kodukoha heaks."

MTÜ Piiriveere Liideri uus tegevjuht alustas ametlikult tööd 25. juunil 2018.