Google My Business, Facebook ja Instagram keskkondade koolituspäev

11.04.2019

kl 10:00

Koht: Setomaa vallamaja

Aeg: 11. aprill 2019 kell 10.00-15.00

Koht: Setomaa vallamaja

Piiriveere Liider korraldab Google My Business, Facebook ja Instagram keskkondade koolituspäeva.
Koolituspäev tutvustab turundamise võimalusi keskkondades Google My Business, sotsiaalmeediad Facebook ja Instagram ning ootab osalema oma liikmeid.

Koolituse esimene osa keskendub Google keskkonnas My Business konto võimalustele- praktilised näited konto loomiseks, ettevõttega sidumiseks, asukoha märgistamiseks, avamisaegade ja fotode/videode lisamiseks, tagasiside vastamiseks, kampaaniateks jne. My Business on suurepärane tasuta turunduskanal, mis aitab ettevõttel tulla interneti otsingutes märksõnadega paremini välja ning annab ka külastajate (soovi korral ka konkurentide) kohta tagasiside. Google on kindlasti iga ettevõtte leidmiseks esmane kiire teabe infokanal.

Koolituse teises osas anname ülevaate sotsiaalmeedia võimalustest, keskendudes peamiselt kõige populaarsemale keskkonnale Facebook. Ent ka mõned nipid Instagrammis turundamisest. Fookuses on konto tegemine, fotode, tausta vahetus, postituste tegemine ning tasulise reklaami ostmine, sihtimine ja tulemuste mõõtmine. Samuti sisuturunduse soovitused ja tähelepanekud.

Koolitajateks on Elin Priks ja Kadri Moppel.

Koolitusele ootame Piiriveere Liidri liikmeid ja osalustasu on 15 eurot, registreerimine toimub kuni 8. aprillini 2019 või osalejate arvu täitumiseni: e-mailile tiiu@piiriveere.ee.

Koolitusele registreerumisel palume Teil täpsustada:

  • Oma ettevõtte/organisatsiooni nimi, kodulehe aadress
  • Facebook/ Instagram konto nimi

Lisainfo: Tiiu Marran telefonil 58188890.