Juhatus

Juhatuse liikmed kinnitab üldkoosolek põhimõttel, et juhatuses on ühingu liikmeks oleva iga omavalitsuse kohta:

  • üks omavalitsuse poolt nimetatud omavalitsuse esindaja avaliku sektori esindajana;
  • üks esindaja omavalitsuse mittetulundussektorist või ettevõtlussektorist;
  • omavalitsus, mille PVL tegevuspiirkonnas on enam kui 3000 elanikku, saab täiendavalt juhatuses juurde 1 esindaja mittetulundussektorist ja 1 esindaja ettevõtlussektorist.

Juhatus kinnitatakse tähtajaga kolm aastat.

Juhatuse esimees on Kairi Kasearu, juhatuse aseesimees on Kaidi Kerdt.

MTÜ PIIRIVEERE LIIDER juhatuse liikmed (kinnitatud 21.04.15; 11.05.16; 22.09.16; 19.01.17; 04.05.17; 19.12.17; 04.04.18; 04.06.20; 22.10.20 üldkoosoleku otsustega).

Vald Organisatsioon Esindaja E-post Telefon
RÄPINA Räpina Vallavalitsus   Enel Liin enel@rapina.ee 526 5057
Rappin MTÜ  Leo Kütt leo@ariabi.ee 521 8202
Santex OÜ Heiki Mäesaar

heiki@santex.ee

514 2260
Leevakk MTÜ  Kairi Kasearu kairi.kasearu@ut.ee 5666 4952

VÕRU (Orava

õigusjärglane)

Võru Vallavalitsus  Ester Valgemäe ester@voruvald.ee  
FIE Aino Suurmann Aino Suurmann suurmannaino@gmail.com 513 8379

SETOMAA (Värska,

Mikitamäe, Meremäe

õigusjärglane)

Setomaa Vallavalitsus  Raul Kudre raul.kudre@setomaa.ee 525 6695
Marmil OÜ Margus Karro marmil.margus@gmail.com 516 0722
Almar Puit OÜ Margus Alver margus@almarpuit.ee 510 7463
Koolina Nulga Selts MTÜ Kaidi Kerdt kirsitalo@gmail.com  514 0506

RÕUGE (Misso

õigusjärglane)

Rõuge Vallavalitsus Rein Loik rein@rauge.ee 501 9394
MTÜ Misso Tehnikaspordi Klubi Urmas Peegel piksepini@gmail.com 5300 0016